Набір м’язової маси: Якщо твоє завдання – за допомогою тренувань і спеціального харчування прискорити набір м’язової маси – ти зайшов за вірною адресою.
КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ ТА ВАГИ – під цим терміном розуміємо усунення неестетичних жирових відкладень, які порушують пропорції фігури.
Фітнес тренування бувають різних типів: силові, аеробні, функціональні та танцювальні. Кожен може вибрати тренування в залежності від своїх уподобань і цілей.
Фіз. Оздоровлення: Тілесні і дихальні вправи є хорошим засобом зміцнення фізичної стійкості організму і попередження ряду хвороб.
Сучасне обладнання: Наші тренажери розраховані на зміцнення здоров’я, імунітету, на позбавлення від надмірної ваги, на підвищення тонусу м’язів, для нарощування м’язової маси, для підтяжки ніг і сідниць.
Реабилитація: Правильно підібрані вправи, виконувані в тренажерному залі допоможуть відновити хребет та здоров’я після травм набагато швидше.
Бодифитнес. Бодіфітнес – це особливий фітнес, при якому вся увага приділяється безпосередньо пропорційному розвитку тіла, правильному розвитку всіх груп м’язів тіла.
Перс. Тренування: Ми розробляємо індивідуальну систему занять спеціально для клієнта, з урахуванням його побажань, фізичних і психологічних особливостей.
Схуднення: Ефективно схуднути, без шкоди для здоров’я і закріпити цей результат вам допоможуть кваліфіковані тренери Альфаюніверс.
Інд. Підхід: Індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбір навантажень, складання програм, спрямованих на оздоровлення усього організму.
Бодибилдинг – Невід’ємними характеристиками сучасного бодібілдингу також є процес модифікації тіла, естетичність, гармонійність і сила духу.
Спортивне харчування для бодібілдингу та фітнесу в нашому інтернет- магазині за демократичними цінами. Замовляйте найкраще спортивне харчування оптом і в роздріб